Movies
Ratings
250
My DictatorRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0