Movies
Ratings
289
Charlie BartlettRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0