Titles you rated
Two CopsRated ★ 4.5
Queen of MysteryRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Kang's KitchenRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0