Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dream HouseRated ★ 0.5
The Space Between UsRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5