Series
Ratings
246- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.0
- Pita-TenRated ★ 3.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
- Di Gi CharatRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
Wedding PeachRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.0