Movies
Ratings
1211
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 2.0
Gemini ManRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
OldRated ★ 3.5