Titles you rated
Cats & DogsRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0