Movies
Ratings
92
MonsterRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Dog DaysRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0