Series
Ratings
15
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5