Series
Ratings
79
18 AgainRated ★ 3.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Legend of KorraRated ★ 3.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Wizards of Waverly Place Season 4Rated ★ 3.0