Movies
Ratings
189
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 5.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
T-34Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
News of the WorldRated ★ 4.0
The White TigerRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0