Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.0
SweetieRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 2.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5