Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5