Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Go! Go! Loser Ranger! Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 3.5
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
MURAI in LOVERated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5