Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 0.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5