Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Land of MineRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5