Series
Ratings
50
You and Everything ElseRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 1.0
My MisterRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5