Series
Ratings
213
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Frankenstein's LoveRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Partner TrackRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5