Movies
Ratings
14
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0