Titles you rated
The HangoverRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
American History XRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0