Movies
Ratings
269
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
What's Your Number?Rated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 4.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0