Series
Ratings
34
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0