Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5