Titles you rated
FailanRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0