Titles you rated
SoulRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 2.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 2.5