Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 4.0