Titles you rated
Jane the VirginRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 4.0
Undone Season 2Rated ★ 3.5
Undone Season 1Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
Win or LoseRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.5