Series
Ratings
69
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0- MR. BRAINRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5