Movies
Ratings
597
First BloodRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
HeroRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
DrivenRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0