Movies
Ratings
135- Les MisérablesRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 4.0
BreakdownRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0