Movies
Ratings
571
ArrivalRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.5
RoomRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0