Movies
Ratings
824
First KnightRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 5.0
QuillsRated ★ 3.0
A Walk in the CloudsRated ★ 4.0
Sid & NancyRated ★ 4.0
The King of MasksRated ★ 5.0
U.S. MarshalsRated ★ 3.0
The InsiderRated ★ 2.0
United 93Rated ★ 3.0
The AnarchistsRated ★ 2.0
WindtalkersRated ★ 3.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.0
The Last CastleRated ★ 3.0
The Count of Monte CristoRated ★ 3.0
Cold MountainRated ★ 3.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 4.0