Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5