Movies
Ratings
365
The ShiningRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5