Series
Ratings
53
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Akebi's Sailor UniformRated ★ 4.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Win or LoseRated ★ 4.5