Movies
Ratings
90
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Winnie the Pooh: Blood and HoneyRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5