Series
Ratings
15
Life on MarsRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5- Being HumanRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5