Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.0- Su heeRated ★ 4.0
- The WartRated ★ 3.0
- The way we liveRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5- The Line of SleepRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0