Movies
Ratings
239
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
TogetherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
NakedRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
Night MusicRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 5.0- Rest EnergyRated ★ 4.0
Bleu de ChanelRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 4.0- A Short VisionRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 4.5
Un Chien AndalouRated ★ 5.0