Series
Ratings
18
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Gangsta.Rated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Little Pony: Friendship Is MagicRated ★ 3.0- Monster HighRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.5
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0