Titles you rated
Tokyo Gore PoliceRated ★ 4.5
The Forest of LoveRated ★ 3.5
UndoRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- 대신 죽여드립니다Rated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 5.0
TogetherRated ★ 4.5
JudgementRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Love ExposureRated ★ 4.5
Revolutionary Girl Utena: The Adolescence of UtenaRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Kase-san and Morning GloriesRated ★ 2.5
The SummerRated ★ 3.0
WATATEN!: an Angel Flew Down to Me – Precious FriendsRated ★ 3.0