Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
U.S. MarshalsRated ★ 4.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 3.5
Taxi 4Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5