Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5