Titles you rated
Finding NemoRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
If I StayRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0