Series
Ratings
40
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Real:Time:LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 5.0
A Clean SweepRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Cheer UpRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 4.5