Series
Ratings
26- Pretty Rhythm: Dear My FutureRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Gokujô!! Mecha mote iinchôRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0