Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 4.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0