Series
Ratings
67
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5