Movies
Ratings
351
Mickey 17Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 2.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
The First PurgeRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 2.0