Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0